Środa, 18 września 2019

Rozmowa z Dariuszem Kaczanowskim - „Nowy Żyrardów” to nowe rozdanie

Oceń ten artykuł
(26 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2 komentarzy

 • Link do komentarza Wujek Dobra Rada czwartek, 21 listopad 2013 10:22 napisane przez Wujek Dobra Rada

  Tytuł wywiadu powinien brzmieć:"Myślenie życzeniowe"
  To Przymierze dla Żyrardowa nie poparło referendum? Koledzy z niedawno co utworzonego Przymierza odcięli się od pana Darka? Tak powstał Nowy Żyrardów?
  Pan Darek nie wzbudza przesadnego entuzjazmu
  wśród lokalnych ugrupowań, ani też w nie jest stanie poprowadzić samodzielnie do zwycięstwa w referendum przeciw kiepskiemu prezydentowi...A szkoda.Życząc jak najlepiej może jednak lepiej zawiesić polityczne korki (buty do haratania w gałę)na kołku.Przynajmniej na jakiś czas.

 • Link do komentarza gosc środa, 20 listopad 2013 18:43 napisane przez gosc

  Brawo Panie Dariuszu!!!

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter