Wtorek, 17 września 2019

Marsz Niepodległości 2013

Oceń ten artykuł
(9 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1 komentarz

  • Link do komentarza Karol Kuligowski z Żyrardowa piątek, 15 listopad 2013 22:31 napisane przez Karol Kuligowski z Żyrardowa

    W 2011r. zastanowiło mnie wspomniane w artykule dziwne i odrażające wsparcie Krytyki Politycznej dla agresywnych lewaków z Niemiec, Węgier, Hiszpanii... I to mimo ich wyraźnie antypolskiego zachowania. Co to za pomysły, do czego to podobne, owe plucia i inne zniewagi wobec ludzi z grup rekonstrukcyjnych? A ze strony polskich aktywistów -schronienie dla łobuzów, a potem starania o odszkodowania dla zatrzymanych?Jeżeli ktoś przyjeżdża w gości, to powinien się zachować jak GOŚĆ, a nie gorzej niż wywłoka. Nadto za swoje zachowanie Krytyka Polityczna powinna być potępiona przez media, kto wie czy nie przydałoby się rozważań o delegalizacji tej instytucji jako szkodliwej społecznie i tak naprawdę torującej drogę ideologii nazistowskiej. Ale te były raczej cicho. Gdyby to w taką manifestację rzucali racami, kamieniami czy petardami jacyś prawicowi frustraci, to polskojęzyczne przekaziory niestety postępowałyby inaczej. I choćby dlatego zasługują na bojkot.Karol Kuligowski.

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter