Sobota, 20 kwietnia 2024

Wojciech Jasiński na prezydenta Żyrardowa z poparciem Adama Struzika

Oceń ten artykuł
(12 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5 komentarzy

 • Link do komentarza Karol Kuligowski piątek, 17 luty 2017 17:48 napisane przez Karol Kuligowski

  Wycofuję się z niepodawania ręki panu Lucjanowi Krzysztofowi Chrzanowskiemu, gdyż coraz bardziej uświadamiam sobie, że to był konflikt wewnątrzśrodowiskowy, a nie nasza wspólna sprawa. Kuligowski, Żyrardów.

 • Link do komentarza Maria wtorek, 04 listopad 2014 16:18 napisane przez Maria

  Pan Wojciech jest miłym i sympatycznym człowiekiem będę na Pana głosować

 • Link do komentarza Karol Kuligowski poniedziałek, 03 listopad 2014 19:22 napisane przez Karol Kuligowski

  Jaka budująca zgoda! Pan L. K. Chrzanowski wraz z niedawnymi radnymi PiS mijającej kadencji, co się gryźli na sesjach Rady Miasta, głosowali za odwołaniem z komisji, za wygaszeniem mandatu radnemu nieprawnie łączącemu dwa stanowiska samorządowe... A ile opluwania gęb, no i czy po to pluli na siebie wzajemnie, by się pooblizywać i pogodzić? Jak smakuje cudza ślina? Fe! Wstyd! Pan radny Chrzanowski nigdy nie przeprosił za swoje niecne postępowanie, więc moim zdaniem na razie nie zasługuje na podanie ręki. Karol Kuligowski.

 • Link do komentarza era środa, 29 październik 2014 15:15 napisane przez era

  To ci mi dopiero autorytet Struzik. Doprowadził Mazowsze na skraj bankructwa.

 • Link do komentarza wielebny_brat piątek, 17 październik 2014 17:14 napisane przez wielebny_brat

  Lepszy byłby Struzik, bo ma brata biskupa.

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter