Poniedziałek, 14 października 2019

Eurowybory nadchodzą cichaczem…

Oceń ten artykuł
(10 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1 komentarz

 • Link do komentarza Karol Kuligowski z Żyrardowa poniedziałek, 05 maj 2014 22:39 napisane przez Karol Kuligowski z Żyrardowa

  Deward Stachura w powieści "Siekierezada" włożył w usta jednego z bohaterów bardzo pouczające słowa: "Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej" i tego człowieka przyjdzie szukać na listach wyborczych między innymi do Parlamentu Europejskiego. Wiedzmy, że:
  1.Nie zawsze będzie to osoba z pierwszego miejsca (tak zwana "jedynka").
  2. Nie zawsze znajdziemy ją w partii przodującej w sondażach (dnia 04 marca 2004 r. Wojciech Wierzejski na spotkaniu w Żyrardowie opowiedział, że przedstawiciele jednej z firm zajmujących się badaniem opinii społecznej zaproponowali jego partii korzystny sondaż za 20 tysięcy złotych).
  3. I nie zawsze ci, którzy pięknie obiecują, są w stanie dotrzymać tego.

  Karol Kuligowski.

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter