Wtorek, 17 września 2019

Będzie lepiej! …ale nie do końca

Oceń ten artykuł
(11 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2 komentarzy

  • Link do komentarza ktoś poniedziałek, 20 styczeń 2014 05:46 napisane przez ktoś

    Szanowna Pani Redaktor wykazuje się Pani zupełną ignorancją w zakresie przygotowania tekstu krytycznego. Materiał mijający się z prawdą w minimum 50% ... Za wszystkie zmiany w Komunikacji Miejskiej obarcza Pani PKS, a on tutaj jest nie winny - on jest tylko operatorem przewozowym. To Urząd Miasta planuje trasy, to Urząd Miasta dysponuje wozokilometrami, to w końcu Urząd Miasta decyduje o drogach dystrybucji biletów ... no ale po co pisać dokładnie - niech inni się tłumaczą

  • Link do komentarza aaa środa, 18 grudzień 2013 16:15 napisane przez aaa

    co z tą wczorajszą sesją (17.12.2013) rady miasta (nadzwyczajną) i ile to (suszarnia) nas będzie kosztowała.
    I KTO jak głosował?

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter