Sobota, 20 kwietnia 2024

Jak żyrardowski PiS uratował… prezydenta Wilka

Oceń ten artykuł
(13 głosów)
Jerzy Jankowski

Jerzy Jankowski (1965) – poeta, dziennikarz, nauczyciel, autor 11 książek i współautor ponad 20 antologii. Wiceprezes Oddziału Warszawskiego Związku Literatów Polskich, członek ZLP od 2003 roku. Redaktor naczelny Żyrardowskich Zeszytów Literackich. Od 20 lat związany z Żyrardowskimi Wieczorami Literackimi. Założyciel grup literackich w Skierniewicach, Warszawie (Terra Poetica na Bemowie), Grodzisku Mazowieckim. Pochodzi z Głowna, od 1991 roku mieszka w Żyrardowie. Kiedyś redaktor naczelny Radia Żyrardów, obecnie współpracuje z portalem.Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3 komentarzy

 • Link do komentarza Zenek niedziela, 17 listopad 2013 20:49 napisane przez Zenek

  To, że inicjatywa referendum, której twarzą mianował się, czy został mianowany Kaczanowski nie zyskała poklasku lokalnych sił od prawa do lewa jest zastanawiająca...Teraz jeszcze odcinają się od p. Dariusza jego do niedawna najbliżsi koledzy z Przymierza dla Żyrardowa - powstało nowe ciało "Nowy Żyrardów". Co raz większe osamotnienie polityczne.
  Dobrze, że PiS nie włączył się do referendum, bo niechybną porażkę "tęgie głowy" zrzuciliby na lokalnych działaczy PiS-u.

 • Link do komentarza zbig piątek, 15 listopad 2013 22:41 napisane przez zbig

  W Warszawie organizatorzy narzekali, że przez PIS przegrali bo upartyjnił referendum.
  Wy narzekacie , że przez PIS przegraliście, bo się nie włączył. Nie pamiętacie (i Pan był wybrany z list PIS i Pan Kaczanowski, w końcu poseł PIS), że na poziomie lokalnym PIS nie ma pieniędzy. Zapomnieliście jak sami działaliście w tej partii.
  Mimo wszystko szacun dla Was. Macie bazę (namiastkę gazety, "radio"), stworzyliście niezłą grupę ludzi. Nie popadajcie w marazm tylko walczcie a wybory samorządowe będą Wasze. I bez podjazdów pod PIS bo sympatycy tej partii to Was naturalny elektorat, zabiegajcie o nich.

 • Link do komentarza DsTrevor wtorek, 12 listopad 2013 12:15 napisane przez DsTrevor

  Być może poparcie referendum przez partie zmobilizowałoby ich elektoraty, ale zniechęciłoby ludzi, którzy mają już dość wszelkich partii. Samo podłączenie się Kaczanowskiego pod całą inicjatywę, sprawiło, że musiałem poważnie zastanowić się czy pójść i pozwolić by ktoś zbijał na tym swój kapitał polityczny. Tak czy owak, to czyste gdybanie teraz. Poszedłem i zagłosowałem... utrudnienia i to co zrobił UM to czysta kpina. A tak BTW, ogólna uwaga - jak w ogóle władza wykonawcza może w ogóle wypowiadać się o pójściu lub nie- do wyborów? wtf?

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter