Poniedziałek, 21 października 2019

Niebezpieczny wyciek gazu w Żyrardowie

Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2 komentarzy

  • Link do komentarza donek środa, 06 listopad 2013 17:41 napisane przez donek

    W pierwszej kolejności powinno się ewakuować żyrardowski Magistrat i żyrardowskie Starostwo, np. na Łąki Korytowskie i dopiero potem badać, skąd ni stąd ni zowąd nagle gaz w Żyrardowie ? Może, to gaz łupkowy - dar od Kerry'ego.

  • Link do komentarza Dzieciak środa, 06 listopad 2013 10:11 napisane przez Dzieciak

    Podobno pan prezydent był w czwórce i ani be ani me do mieszkańców, którzy byli zestresowani tą sytuacją i nie wiedzieli co się dzieje. I też powiedział, że może zapewnić tylko herbatę i na ok. 50-ciu mieszkańców przywiózł zapas dla 30-tu.

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter