Niedziela, 24 października 2021

Debata „Przy Stole” - Budżet

Oceń ten artykuł
(34 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media

2 komentarzy

  • Link do komentarza Rychu poniedziałek, 08 kwiecień 2013 18:59 napisane przez Rychu

    Pomysł dobry, taka lokalna "Kawa na ławę". Ale, nagranie miało miejsce 15 marca a emisja dopiero 8 VI. Stanowczo za długi poślizg.
    Wśród uczestników przewodniczący PSL-u nic nieznaczącego w mieście, natomiast brak przedstawiciela PiS-u.Zdecydowanie najlepiej przygotowany do dyskusji Kaczanowski.

  • Link do komentarza SZNINKIEL poniedziałek, 08 kwiecień 2013 13:49 napisane przez SZNINKIEL

    Przede wszystkim gratuluję pomysłu! Bardzo ciekawa dyskusja na ważny temat (mam nadzieję, że następna część będzie również ciekawa tematycznie). Co do zaproszonych gości, to cieszy mnie widok posła Kaczanowskiego, który przerwał tak długie milczenie. W sytuacji katastrofy finansowej miasta merytoryczny głos jest potrzebny (tak jak i cała dyskusja na ten temat). zaskakuje obecność radnego J.Naziębło, jak również jego postawa - "owszem jest kiepsko, ale nie wiadomo skąd tak się porobiło". Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam.

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter