Piątek, 14 czerwca 2024

Nie chcą spalarni w Żyrardowie

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1 komentarz

  • Link do komentarza Karol Kuligowski z Żyrardowa czwartek, 14 maj 2015 19:22 napisane przez Karol Kuligowski z Żyrardowa

    Trochę na inny temat. Jeśli chodzi o mnie, to jestem zwolennikiem spalarni odpadów komunalnych, gdyż nie można bez końca budować wysypisk śmieci. Co do tej spalarni, to jest odpadów medycznych, na razie nie mam zdania.

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter