Piątek, 14 czerwca 2024

Andrzej Wilk = Platforma Obywatelska

Oceń ten artykuł
(16 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1 komentarz

  • Link do komentarza Karol Kuligowski z Żyrardowa sobota, 05 lipiec 2014 22:29 napisane przez Karol Kuligowski z Żyrardowa

    Teraz nagonka na Andrzeja Wilka. Tylko, kto na niego głosował? Niejeden z tych malkontentów, co źle mu życzą.
    A kto nie poszedł na referendum? Też wielu z tych, którzy chcą wygonić p. Wilka... cudzymi rękoma ("Weźmy się i zróbcie!").
    Jeśli chodzi o mnie, to nigdy nie głosowałem na p. Andrzeja Wilka, a dziś nie po drodze mi z tymi, którzy zachowują się jak hołota z noweli jugosłowiańskiego pisarza D. Kisza "Zaszczytnie jest umierać za ojczyznę": "albowiem motłoch zawsze oklaskuje zwycięzcę (...) zawsze jest po stronie silniejszego", co oznacza poniewieranie kogoś, co zastał pokonany.

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter