Sobota, 20 kwietnia 2024

Dlaczego wyszedłem z „Przymierza dla Żyrardowa”

Oceń ten artykuł
(25 głosów)
Jerzy Jankowski

Jerzy Jankowski (1965) – poeta, dziennikarz, nauczyciel, autor 11 książek i współautor ponad 20 antologii. Wiceprezes Oddziału Warszawskiego Związku Literatów Polskich, członek ZLP od 2003 roku. Redaktor naczelny Żyrardowskich Zeszytów Literackich. Od 20 lat związany z Żyrardowskimi Wieczorami Literackimi. Założyciel grup literackich w Skierniewicach, Warszawie (Terra Poetica na Bemowie), Grodzisku Mazowieckim. Pochodzi z Głowna, od 1991 roku mieszka w Żyrardowie. Kiedyś redaktor naczelny Radia Żyrardów, obecnie współpracuje z portalem.Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4 komentarzy

 • Link do komentarza kukuryku środa, 16 kwiecień 2014 22:54 napisane przez kukuryku

  I tak Przymierze dla Żyrardowa, które było kanapą TWA zamieni się na dwie kanapki TWA i będzie łatwiejsze do przełknięcia dla wyborców. A jeszcze trochę i Pan Jurek machnie na to wszystko ręką, uda się na wewnętrzną emigrację, przestanie wychodzić z domu, zacznie pisać dramaty i dostanie literackiego Nobla.

 • Link do komentarza J.Kowalski poniedziałek, 14 kwiecień 2014 08:36 napisane przez J.Kowalski

  Jakie larum. Pan Jurek wystąpił z przymierza. To i lepiej dla przymierza. Teraz pan Jurek wstąpi do nowego żyrardowa i po sprawie. Za rok wystąpi z nowego żyrardowa, bo przegrają sromotnie wybory i wstąpi do jakiegoś starego żyrardowa. Ot i polityka, zamieniają się stołkami i tyle..........

 • Link do komentarza ślepiec piątek, 11 kwiecień 2014 12:29 napisane przez ślepiec

  Kiedyś Mieczysława Ćwiklińska występowała w przedstawieniu pt.Drzewa umierają stając.W takiej sytuacji jest obecnie Żyrardów.Wszyscy wiedzą ,że ekipa
  P. Wilka jest do bani, wszyscy chcą być przy żłobie. Nie ważne jest umowa z Geotermią/ P. Wilk- ma już zapewnioną fuchę w Geotermii + pieniądze na kampanię wyborczą/ nie istotne jest 120 tys zł wypłacone jako odszkodowanie byłemu komendantowi SM - ważny jest osobisty folwark oraz dieta. Nikt nie zadaje sobie pytania Rudiego Schuberta- tzn Co się stanie -kiedy słoneczko zajdzie za daleko !!!!!
  Byle załapać się do kolejnej rady.

 • Link do komentarza wsprt niedziela, 06 kwiecień 2014 14:12 napisane przez wsprt

  Kanapy się dzielą na jeszcze mniejsze. Wcześniej wszyscy solidarnie w obronie Kaczanowskiego wystąpili z PiS-u.
  Jak należy domniemywać lokalni działacze PiS wzięli z tego powodu głęboki oddech (co było słyszalne w całym mieście).
  Pan Kaczanowski przegrał już wiele wyborów i wiele jego pomysłów (bądź jego zauszników) zakończyło się fiaskiem.A mówienie, że prawie wygrał referendum i że prawie usunął Wilka jest zabawne. Przypomina swoją logiką próbę obrony prezydenta Wilka przed natarczywością dziennikarza TVN słowami: "Pytania, które pan zadaje są niezgodne z rzeczywistością".

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter