Poniedziałek, 20 maja 2024

Kaufland chyba nie rozumie…

Oceń ten artykuł
(7 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

8 komentarzy

 • Link do komentarza AAA wtorek, 04 marzec 2014 21:11 napisane przez AAA

  "O zarobkach w marketach napisano już setki artykułów, ale klient nie musi się przecież tym przejmować"

  i tak pisze radny? hmm

 • Link do komentarza poili niedziela, 02 marzec 2014 00:05 napisane przez poili

  Panie J. Jankowski to nie jest jedyny sklep w mieście a jak Panu przeszkadzają kolejki to nic nie stoi na przeszkodzie iść do lokalnego małego sklepu zapłacić za towar sporo więcej niż w Kauflandzie i nie stać w kolejce. Takie czepianie się na siłę. Jak tak wygląda praca całej rady miasta jak ten artykuł to ja się nie dziwie że to miasto tak kuleje. W ogóle co ma na celu ten artykuł, mam teraz nie robić zakupów w tym sklepie? i dlaczego nie uczestniczy Pan w tej dyskusji.

 • Link do komentarza cam-vid wtorek, 25 luty 2014 12:49 napisane przez cam-vid

  Czy ma pan zgodę właściciela sklepu na publikowanie zdjecia, które zapewne zostało zrobione nielegalnie?

 • Link do komentarza pitu pitu czwartek, 20 luty 2014 15:03 napisane przez pitu pitu

  Czasami zdarzają się trudne sytuacje, wiem bo sama pracuję w Kauflandzie.
  Przykład: Na stanowisku kasowym na sobotnie popołudnie jest obstawione 8 kasjerek plus dwie Pani w kasie głównej. I nagle godzinę przed przyjściem do pracy dzwoni jedna pani kasjerka, że jest na L4, druga dzwoni że bierze urlop na żądanie. trzecia dzwoni, że nie przyjdzie bo dziecko się źle czuje i tez urlop bierze, następnie czwarta nie przyszła i nie raczyła powiadomić. O godzinie 18 zazwyczaj jedna Pani siedzi na przerwie bo one też maja swoje potrzeby, tym sposobem zostały 3 kasjerki. Panie w Kasie głównej zamiast robić swoja pracę muszą niestety iść na kasy ale nie zawsze mogą. I z pełnej obsady robi się SYF. Klienci narzekają, kasjerki które sa w pracy mają dość. Nie da się każdego zadowolić.

 • Link do komentarza Marcin poniedziałek, 17 luty 2014 23:22 napisane przez Marcin

  Musze nie zgodzić się z tym artykułem...

 • Link do komentarza Baśka poniedziałek, 17 luty 2014 14:16 napisane przez Baśka

  Szanowny Panie ,
  nie wiem skąd w ludziach tyle jadu. Ktoś stanął na odcisku,zabolało i trzeba było wyładować się na markecie, którego jak przypuszczam pan redaktor nie lubi. Skoro pan redaktor nie lubi Kauflandu, proponuję Biedronkę, jest vis a vis i tam również można zrobić zakupy. Po co szukać na siłę tematów do swojego radyjka. Nie lepiej zająć się dziećmi, które nudzą się w ferie??? Albo co gorsza są głodne. A może samemu spróbować jak to jest pracować z tej drugiej strony barykady jaką jest tzw. "lada". Jakie to płytkie w ten sposób tak traktować ludzi i wypisywać takie bzdury. Proponuję napisać kolejną książkę, albo zająć się przemocą w żyrardowskich szkołach.

  Baśka

 • Link do komentarza Tolek poniedziałek, 17 luty 2014 08:34 napisane przez Tolek

  Widzę Kolego, że jesteś wyjątkowym typem. Jak bywasz w konkurencyjnych marketach, to powinieneś wiedzieć, że akuracić w Kauflandzie szybko reagują na kolejki. Może warto pomyśleć, że tym ludziom również potrzebne są dni wolne, jak na przykład sobota, każdemu też przysługuje przerwa na śniadanie, czy jak w tym przypadku kolację. Nie sądzę również, że pracownicy tego marketu odezwali się w ten sposób do Klienta, czy też do Ciebie Szanowny Kolego.
  Nie rozumiem tego szamba, które wylałeś na ten sklep i ludzi w nim pracujących. Może obiad Ci nie smakował, albo dostałeś łomot od kogoś silniejszego, a wówczas najłatwiej być takim wielkim kimś i zrównać z ziemią tych, którzy nie mogą się wypowiedzieć. Może znajdź na tyle odwagi i pójdź do Kauflandu spotkaj się z tą kadrą kierowniczą, która jak określiłeś wyznacza normy, a może zastąp kogoś na tym fantastycznym stanowisku, a wtedy ja napiszę takiego paszkwila na Ciebie, Szanowny Kolego "ekonomisto" i "logistyku" w jednym. Życzę Ci miłego dnia i samych marketów bez kolejek.
  T.

 • Link do komentarza royal niedziela, 16 luty 2014 21:34 napisane przez royal

  to niech Pan idzie do Biedronki, albo do osiedlowego sklepu, nie rozumiem problemu...

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter