Poniedziałek, 14 października 2019

Nowy budżet zatwierdzony

Oceń ten artykuł
(7 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Karol Kuligowski z Żyrardowa środa, 29 styczeń 2014 20:08 napisane przez Karol Kuligowski z Żyrardowa

    Na miejscu pana Jacka głosowałbym tak samo, gdyż w moim przekonaniu nieuchwalenie budżetu spowodowałoby dezorganizację, za którą płacić będzie całe miasto -nie opozycja. Ponadto, jako sympatyk Bezpartyjnego Centrum przeciwny jestem jakimkolwiek sojuszom z Porozumieniem Samorządowym, gdyż niepomni na dobro ogólne ludzie pana L.K Chrzanowskiego mogą znowu zniszczyć koalicję. Tak to jest, można wyciągnąć damę z burdelu, ale nie wyciągniesz burdelu z niej.
    Karol Kuligowski.

  • Link do komentarza wi środa, 29 styczeń 2014 16:53 napisane przez wi

    Jacku! Pamiętam jak w piekiełku rozmawialiśmy o ideałach i o ludziach w naszym mieście takich jak Beata R, Grzegorz O czy Andrzej W lub Jarosław S. Mówiłeś o złych decyzjach i małości. Teraz ja nie rozumiem tego? Przykro jest mi powiedzieć że jednak prawdą jest że naszym kosztem bawisz się w politykę. Nie powinieneś manipulować młodzieżą. Żegnaj Jacku!

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter