Poniedziałek, 20 maja 2024

Wojciech Jasiński o potrzebie organizacji referendum

Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Zbyszek piątek, 09 sierpień 2013 16:02 napisane przez Zbyszek

  Facet wypowiedział się uczciwie
  i jak najbardziej rozsądnie, w zamian spotkały go ataki personalne zamiast argumentów.
  Bo kto nie z nami ten przeciw nam, według bolszewickich zasad.

 • Link do komentarza SZNINKIEL poniedziałek, 29 lipiec 2013 08:45 napisane przez SZNINKIEL

  Do tej pory myślałem, że Pan Wojtek jest osobą, która nawet może pokusić się o fotel prezydenta miasta. Ale po tej wypowiedzi, w której nie może sklecić poprawnie zdania oraz ze względu na zawartość merytoryczną - to muszę niestety napisać, że się myliłem. Albo to chwilowa niedyspozycja (mam nadzieję) albo wyszło szydło z worka... Żałosne.

 • Link do komentarza pawel niedziela, 28 lipiec 2013 23:24 napisane przez pawel

  Panie Wojtku. Cztery lata nie dają poczucia bezpieczeństwa bycia Prezydentem. Dlatego mylne pojęcie że to jest bezpieczeństwo przetrwania. Jeżeli okaże się że ktoś następny pozostawi obecny układ i nic nie będzie robił pożytecznego dla miasta, a przyjdzie tylko na stołek Prezydenta aby być to można szybko zorganizować następne referendum i skrócić mu kadencje. Wreszcie zdajcie sobie sprawę że mieszkańcy mają już dość waszych układanek. Czas patrzyć się wam na ręce co robicie. Proszę pamiętać że to jest służba na rzecz mieszkańców, a nie odwrotnie że mieszkańcy mają służyć Prezydentowi.

 • Link do komentarza Dorota niedziela, 28 lipiec 2013 22:10 napisane przez Dorota

  Panie Wojtku! Jakieś masło maślane! :( szkoda

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter