Poniedziałek, 25 września 2023

Tunel (nie)zadbany?

Oceń ten artykuł
(7 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5 komentarzy

 • Link do komentarza jaś niemowa niedziela, 21 lipiec 2013 13:13 napisane przez jaś niemowa

  Koń nie koń, jaki jest wilk i jego ekipa każdy widzi! Nosił wilk razy kilka, poniosła rusinkowska i wilka... na manowce :D

 • Link do komentarza Zenek blues niedziela, 21 lipiec 2013 10:22 napisane przez Zenek blues

  Wójt Międzyborowa jaki altruista.
  Koń by się uśmiał.
  Wierszokleci i altruiści.

 • Link do komentarza Robert sobota, 20 lipiec 2013 15:19 napisane przez Robert

  Dziwię się, że piszecie o remoncie. To nie remont a jakaś parodia. Krótko mówiąc ściany są wiecznie brudne, ciągi dla pieszych wręcz obskurne i śmierdzące. Kto zezwolił na wykonanie ścian w formie tynku a nie nateriałów, które łatwo myć?
  Syf i dziadostwo!!!!

 • Link do komentarza mieszkaniec jaktorowskiej sobota, 20 lipiec 2013 14:30 napisane przez mieszkaniec jaktorowskiej

  Zaraz będziemy mieli następny tunel :) Nowe miejsce na napady... bez możliwości przejazdu aut. A wójt Międzyborowa chciał za własną kasę wybudować przejazd. Żyrardów ma tylko dwa przejazdy przez tory !

 • Link do komentarza Alicja piątek, 19 lipiec 2013 10:38 napisane przez Alicja

  Dodam jeszcze,że przejście przez tunel z wózkiem to masakra dla każdej matki.Który geniusz projektował a potem kładł tregry na schodach???????? Wystarczy troszkę węższy rozstaw kółek w wózku i już trzeba go znosić po schodach,mało tego,po jednej stronie tunelu rozstaw jest większy,po drugiej mniejszy,biegaj sobie teraz mamusiu z wózkiem i dopasowuj,którędy można zjechać.Że nie wspomnę o wiecznie porozsypywanych,potłuczonych butelkach po piwie na schodach - kto jest odpowiedzialny za sprzątanie tunelu??? Potłuczone szkło i inne śmieci potrafią tam leżeć miesiącami i nikt się tym nie interesuje,nie ma chętnego,aby to usunąć.

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter