Niedziela, 21 lipca 2019

Powiat Żyrardowski uhonorowany artCertyfikatem!

Oceń ten artykuł
(14 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3 komentarzy

 • Link do komentarza Do ArtDebila piątek, 01 sierpień 2014 23:30 napisane przez Do ArtDebila

  Obrażać kogoś i media kryjąc się w internecie to łatwo.
  Fakt, z dziennikarskiego obowiązku powinno się wspomnieć, iż prezydenci miasta Żyrardowa wręczyli Powiatowi z okazji 15-sto lecia grawerton. Tego już "artdebil" nie komentuje??!! A czy ON (tak wnioskuje z podpisu) nie widzi, że twórcy festiwalu dziękują w ten symboliczny sposób Powiatowi i jego decydentom za to, że nie przeszkadzają w organizacji tej fajnej imprezy a wręcz pomagają??!!
  Podpis jest chyba trafny, tylko nie rozumiem dlaczego art, przecież art to coś dobrego, ładnego i ciekawego!!
  Jakże prawdziwe jest ostatnie zdanie Żyrardowskiej Szopki Noworocznej publikowanej na łamach Radia "Czerwony Kapturek historia zgryźliwa" - DEBILE I TYLE.
  Zdrowia Życzę

 • Link do komentarza Beata środa, 25 czerwiec 2014 19:51 napisane przez Beata

  Eeeee to w Żyrardowie norma! Tak robi Beata Rusinowska z PO!

 • Link do komentarza ArtDebil środa, 25 czerwiec 2014 13:33 napisane przez ArtDebil

  To się nazywa mieć ArtTupet. Podczepić się do nie swojej ArtImprezy niczym Artg.... do Artd... , byle tylko ktoś o tym napisał w jakiejś ArtGazetce lokalnej lub gdzieś to pokazał w jakimś ArtRadyjku.

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter