Niedziela, 7 sierpnia 2022

16 listopada 2014 r. to ważny dzień dla naszej lokalnej Ojczyzny – dla Żyrardowa

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1 komentarz

 • Link do komentarza zyrpoint środa, 19 listopad 2014 06:31 napisane przez zyrpoint

  Do P. Marzędy - Przybysz

  Chyba pani zapomniała, jaką funkcję pełniła pani w Radzie Miasta przez ostatnie 4 lata....
  Teraz pisze pani o nowej jakości, naprawianiu, porządkowaniu, a przecież to dzięki pani trzeba to wszystko porządkować.
  Jako przewodnicząca komisji rewizyjnej pozwalała pani z pełną świadomością na łamanie przepisów i walczyła ze słusznymi racjami mieszkańców, którzy składali skargi
  Dlatego jest pani, na równi z władzami wykonawczymi, w pełni odpowiedzialna za zły stan naszego miasta, w tym również za utratę zaufania do rządzących.

  Zabiega pani o poparcie dla w. Jasińskiego. Proszę zatem o podanie choćby jednej sprawy, w której Jasiński sprawdził się jako samorządowiec.
  Jak zapewne pani wie, W. Jasiński w ogóle nie interesował się sprawami mieszkańców, ani też w niczym nie pomagał. W nosie miał sprawy DPS, kwestie związane z przedszkolami oraz inne - jak utworzenie oddziału przedszkolnego dla chorych autystycznie dzieci.
  Tak, doprawdy, byłby świetnym prezydentem...

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter