Środa, 22 maja 2019

Oświadczenie Stowarzyszenia Kibiców Ruchu Chorzów „Niebiescy”

Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2 komentarzy

 • Link do komentarza aaa piątek, 23 sierpień 2013 14:38 napisane przez aaa

  Właśnie Piotr Pytlakowski w rozmowie z z rzecznikiem policji dr Sokołowskim w Tok fmie opowiada o tym jak kibice wracający bodaj z Gdyni byli gazowani i upychani po 6 między drzwi przedziałów, które następnie były zaklejane taśmą – mocne.

 • Link do komentarza aaaaa środa, 21 sierpień 2013 10:41 napisane przez aaaaa

  Nie jestem fanem piłki nożnej i mordobić jednak mam serdecznego kolegę, kibicującego jednej z drużyn Łódzkich. Trudno nazwać go prymitywnym bandytom i kibolem. Człowiek skończył 2 fakultety w tym prawo pracuje w instytucji rządowej zatem jego relacje są dla mnie wiarygodne.
  Wynika z nich jedno, często to policja niewybrednymi docinkami z użyciem słów wulgarnych zaczepia popędza i przepędza młodych ludzi z szalikami idących na mecz swojej drużyny. Zdając nam relację przy kawie z jednego takiego meczu opowiedział jak to sam dostał pałką w plecy od policjantów zabezpieczających przejście kibiców. Oznaczać to miało ni mniej ni więcej "idź szybciej".
  Jak mówił - często role są rozpisane nim kibice wyjdą z domów i to nie kibice rozpisują te scenariusze, niestety dają się sprowokować mundurowym i to jest ich największa bolączka.

  Niestety rząd i tworząca go partia chce budować swój anty kibolski wizerunek.
  Robi to bo nie nic do zaoferowania. Żre nas recesja, nepotyzm, kolesiostwo. Ludzie widzą, że w kraju nic pozytywnego się nie dzieje. Zatem aby pokazać swoją władzę partia rządząca wymyśla sobie wyimaginowanego wroga - KIBOLI!

  Kibol jest dobry na wszystko - to tak parafrazując Kabaret Starszych Panów i tekst piosenki "Piosenka jest dobra na wszystko"

  dobrze, że daliście to oświadczenie, bo o zaatakowanej kobiecie butelkach i nożach w mediach których słucham nie powiedziano.

  pm

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter