Poniedziałek, 14 października 2019

Informacja w sprawie referendum gminnego

Oceń ten artykuł
(24 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

12 komentarzy

 • Link do komentarza mb poniedziałek, 08 lipiec 2013 12:47 napisane przez mb

  Gratuluje dobrego pomysłu. A każdemu co się zastanawia polecam na przykład przejść się do urzędu miasta i spróbować coś załatwić z naszymi obecnymi władzami. Są to mistrzowie w spławianiu ludzi. Można też sprawdzić ile kosztuje wywóz śmieci i woda w innych miastach bo w tych kategoriach jesteśmy zdecydowanym liderem. A i warto przejść się też po mieście w nocy z soboty na niedziele. Niezapomniane wrażenia a na ulicach patrol za patrolem jeździ.

 • Link do komentarza Inicjator czwartek, 04 lipiec 2013 12:06 napisane przez Inicjator

  Szanowni Mieszkańcy Żyrardowa.
  Bardzo chcemy Państwu podziękować za słowa poparcia w sprawie przeprowadzenia referendum i chęć uczestniczenia w tym trudnym przedsięwzięciu. Jest to nasz wspólny cel aby wreszcie doprowadzić do normalności w naszym mieście i ratować co jeszcze się da z finansów miasta. Fakty są prawdziwe że niestety to my mieszkańcy musimy przeprowadzić zmiany bo nikt za nas tego nie zrobi, a klany miejskie będą trwać i trwać nie bacząc na to że nam się żyje coraz gorzej. Dlatego mówimy koniec z obłudą i nakręcaniem miasta w przepaść finansową. Dlatego powstał ruch społeczny oddolny żeby pokazać politykom (oczywiście lokalnym) że my mieszkańcy bierzemy swój los w swoje ręce i nikt nam nie będzie dyktował, ani sterował co jest dla nas dobre, a co złe bo sami o tym wiemy najlepiej że chcemy spokoju, miejsc pracy, bezpieczeństwa, lepszej przyszłości dla młodych ludzi, rozwoju naszego miasta mówiąc zawsze z dumą że jestem z Żyrardowa.
  Drodzy mieszkańcy zapraszamy na stronę http://www.ratujmyzyrardow.pl tam można pobrać listy poparcia do czego bardzo zachęcamy żeby Mieszkańcy pomogli w zbieraniu podpisów na listach. Na stronie jest umieszczonych bardzo dużo informacji o referendum krok po kroku włącznie z kosztami takiej inicjatywy referendalnej oraz można składać zapytania, a także są podawane wszelkie informacje na bieżąco. Od soboty rusza grupa 20 osób w miasto żeby zbierać podpisy do czego bardzo zachęcamy żeby się wpisywać. Punkty zbierania podpisów będą się znajdowały przy stacji PKP, Targowisko Miejskie, Kaufland, oraz osoby chodzące po mieście. Takie osoby które będą zbierały podpisy można poznać po koszulkach referendalnych. W przyszłym tygodniu ukarzą się również plakaty referendalne. Jeżeli ktoś z Państwa chce pomóc przy referendum serdecznie zapraszamy.
  Z serdecznym podziękowaniem,
  Inicjator Referendum

 • Link do komentarza Rencista poniedziałek, 01 lipiec 2013 15:42 napisane przez Rencista

  Ja podpisze nie ma problemu dla dobra masta wszystko .

 • Link do komentarza gabryś sobota, 29 czerwiec 2013 11:59 napisane przez gabryś

  Z tego co już wieści chodzą na giełdzie. To forum pl zaczyna atak w stronę Pana Dariusza. Oczywiście czytając oświadczenie Pana Komży wynika jakie to ciśnienie ma ten Pan, który kierowany jest przez Pana Gabrylewicza. Życzę powodzenia przy referendum.

 • Link do komentarza Ździsek z Długowizny sobota, 29 czerwiec 2013 09:36 napisane przez Ździsek z Długowizny

  Problem polega na tym, że inicjatorzy referendum są blisko "ideowo" merkantylnie nieśmiertelnym Gabrylewiczom.

  Gabrylewicz wiecznie żywy!

 • Link do komentarza taczki sobota, 29 czerwiec 2013 09:08 napisane przez taczki

  POgonić tych nieudaczników. Taczki, gnój. Miasto im wypiękniało. I mózgi wypaliło. :D

 • Link do komentarza mieszkanka oś wchód sobota, 29 czerwiec 2013 08:01 napisane przez mieszkanka oś wchód

  Gratuluję. Proszę o podanie informacji gdzie będą zbierane głosy. Gdzie można więcej dowiedzieć się o referendum. Trzymam kciuki za udane wybory. Z wyrazami poparcia.

 • Link do komentarza mieszkaniec oburzony sobota, 29 czerwiec 2013 00:09 napisane przez mieszkaniec oburzony

  A starostów z "dinozaurem" Gabrylewiczem na czele, oraz jego swita porozsadzana na stołkach można wymiesc bez absolutorium..... To jest kompromitacja,takich cwaniaków mieć we władzach.Nie cieszyć się, za was też się weźmiemy.

 • Link do komentarza hahaha piątek, 28 czerwiec 2013 23:00 napisane przez hahaha

  bez kitu śmieszne i strasznie ogólne argumenty, same sobie zaprzeczają. Najpierw Wilk zadłuża miasto inwestycjami i przez to żyje się gorzej a za chwilę wilk nie zbudował boiska piłkarskiego, jak by to miało poprawić jakość życia w mieście. Gdybyśmy zmienili nawet 1000 prezydentów i tak młodzież by stąd wyjechała.....są tego zupełnie inne powody ;) zapytajcie o nie młodzież.

 • Link do komentarza ZuZu piątek, 28 czerwiec 2013 18:35 napisane przez ZuZu

  W sumie mogę przy stoliku obok dworca usiąść i zbierać podpisy . Sprawa jest słuszna

 • Link do komentarza bergerac piątek, 28 czerwiec 2013 16:10 napisane przez bergerac

  Gdzie można ten wniosek poprzeć swoim podpisem i kto to Ci "bezpartyjni organizatorzy" ?

 • Link do komentarza wybory piątek, 28 czerwiec 2013 15:51 napisane przez wybory

  Gratulujemy!!! Nareszcie ktoś ma jaja. Jak trzeba sami przyniesiemy worek głosów.

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter