Niedziela, 7 sierpnia 2022

Czy miasto może zbankrutować?

Oceń ten artykuł
(8 głosów)
Jerzy Jankowski

Jerzy Jankowski (1965) – poeta, dziennikarz, nauczyciel, autor 11 książek i współautor ponad 20 antologii. Wiceprezes Oddziału Warszawskiego Związku Literatów Polskich, członek ZLP od 2003 roku. Redaktor naczelny Żyrardowskich Zeszytów Literackich. Od 20 lat związany z Żyrardowskimi Wieczorami Literackimi. Założyciel grup literackich w Skierniewicach, Warszawie (Terra Poetica na Bemowie), Grodzisku Mazowieckim. Pochodzi z Głowna, od 1991 roku mieszka w Żyrardowie. Kiedyś redaktor naczelny Radia Żyrardów, obecnie współpracuje z portalem.Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Polak środa, 08 maj 2013 09:52 napisane przez Polak

    Dobrze pan mówisz raczej piszesz. Prezydentowi Platformy Obala czy powinni odebrać władze już dawno !!!Zobaczcie miasto tonie w długach i utonie w całości jeśli ten wasz prezydencik którego wybraliście z partii Platformy Obala czy czyli PO nie zostanie odwołany !!!Więc wyjdźmy na ulice i zróbmy z tym porządek

  • Link do komentarza Jakiś jaś czwartek, 02 maj 2013 20:29 napisane przez Jakiś jaś

    Dlaczego Pan pisze ten felieton? Bo uprawia Pan populizm, proszę dać receptę a nie pisać jest źle. To wiemy.

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter