Środa, 22 maja 2019

PoWielkanocne refleksje

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Alicja Prośniewska

Urodzona w Kutnie, mieszka w Żyrardowie. W 2005 roku na podstawie przedstawionej rozprawy doktorskiej Osoba niepełnosprawna w nauczaniu Kościoła okresu posoborowego. Studium z teologii apostolstwa uzyskała tytuł doktora nauk teologicznych w zakresie teologii apostolstwa. W 2008 roku uzyskała tytuł magistra pedagogiki. Nauczyciel religii i wychowania do życia w rodzinie w Zespole Szkół Publicznych w Międzyborowie.

Autorka między innymi artykułów: Prośba o miłość, Niedziela 42(186)/97; Wartość i sens życia osoby niepełnosprawnej w ujęciu filozoficznym, Studia Lovicensia, Łowickie Studia Teologiczne 6(2004), s. 177-198.Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3 komentarzy

 • Link do komentarza Andrzej Mazurowski środa, 26 marzec 2014 11:57 napisane przez Andrzej Mazurowski

  Dzień dobry
  Trochę to przypomina zakład Blaise'a Pascala, że warto wierzyć niż nie wierzyć. Mimo, że refleksje dotyczyły poprzedniej Wielkanocy to dylematy będą ciągle...
  Pozdrawiam

 • Link do komentarza Karol Kuligowski wtorek, 18 marzec 2014 22:14 napisane przez Karol Kuligowski

  Jakie jabłko? W Księdze Rodzaju napisano o owocu " z drzewa, które daje wiedzę o dobru i złu " (Rodzaju 2, 16) bez podania jego nazwy. Więc nie musiało to być jabłko. Czy Pan Bóg stworzył wszechświat w sześć dni? A dlaczego nie? Napisano wszak: "dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych" (Łukasza 1, 37). Na koniec składam Szanownej Pani prośbę o napisanie felietonu na temat aborcji, nie musi być długi -Czytelnicy dopiszą resztę. Najlepiej na forum, gdyż tam można się wypowiadać anonimowo i więcej osób będzie aktywnych. Z wyrazami szacunku Karol Kuligowski.

 • Link do komentarza Anastazja poniedziałek, 08 kwiecień 2013 17:29 napisane przez Anastazja

  Pani Alu, piękna katecheza, długa, nudna, ale piękna. Ale zaczęła Pani od końca. A przecież naród ciemny trzeba edukować od podstaw. Wsadzając kij w mrowisko - "Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię". Oczywiście w 6 dni. No i co było z tym jabłkiem? I komu na tym zależy, żebyśmy nie chcieli tego wiedzieć?

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter