Niedziela, 7 sierpnia 2022

Czasami trzeba wyjść z Sulejówka

Oceń ten artykuł
(30 głosów)
Dariusz Kaczanowski

W 1995 roku ukończył studia ekonomiczne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a w 2003 uzyskał na SGH stopień doktora nauk ekonomicznych. Odbył również studia podyplomowe MBA w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Pracował jako wykładowca w Szkole Głównej Handlowej, a od 2004 roku w Wyższej Szkole Rozwoju Lokalnego w Żyrardowie. Był doradcą i asystentem ministra Jerzego Kropiwnickiego w Rządowym Centrum Studiów Strategicznych. Pełnił również funkcję wiceprezydenta Żyrardowa.

Poseł na Sejm RP VI kadencji. We wrześniu 2011 roku został dziekanem Wydziału Ekonomicznego w Wyższej Szkole Rozwoju Lokalnego w Żyrardowie. Mieszka w Żyrardowie.Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3 komentarzy

 • Link do komentarza krokodyl czwartek, 20 czerwiec 2013 10:31 napisane przez krokodyl

  Co trzeba zrobić -wie średnio rozgarnięty mieszkaniec Żyrardowa.Nie potrzeba tu doktoratu z ekonomii.
  Główną bolączką są układy i drobneinteresiki. Bez rewolucji personalnej nic z tego nie będzie.
  Z drugiej strony dziwi mnie,że taki ekonomista - nie umie poprowadzić do sukcesu WSRL-u- a będzie umiał kierować miastem ?

 • Link do komentarza SZNINKIEL poniedziałek, 08 kwiecień 2013 13:43 napisane przez SZNINKIEL

  Witam Pana posła po długiej przerwie. Cieszę się, że znowu mogę przeczytać Pana felieton (brakowało mi ich). Mam nadzieję, że powrócił Pan z Sulejówka na dłużej. W mojej ocenie wszystko to co Pan mówił w kampanii wyborczej o finansach miasta się sprawdziło. A jak Pan ocenia sytuację finansową miasta?

 • Link do komentarza Wojciech Jasiński czwartek, 04 kwiecień 2013 11:21 napisane przez Wojciech Jasiński

  Szanowny Panie Pośle.
  Cieszę się, że wyszedłeś "z Sulejówka", ale teraz to dopiero czekają cię prawdziwe kłopoty. Już niektórzy zacierają ręce, że wreszcie się odkryłeś i zapewne....No właśnie co dalej Kolego zamierzasz robić (ze sobą i niwie żyrardowskiej)? Mam nadzieję, że wkrótce się dowiem, co planujesz, jak widzisz swoją przyszłość? Jak już zapewne wiesz (nie tylko z prasy) "Przymierze dla Żyrardowa", które mam przyjemność reprezentować ma ambicje wystawić kandydatów na radnych miejskich i powiatowych i kandydata na prezydenta miasta Żyrardowa. Jak Ty to oceniasz, jak widzisz przyszłość "Przymierza" i jego zwolenników, symapatyków? Pozdrawiam. Wojciech Jasiński

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter